בית הטכנולוגיה שלך

AJTH

אסק גירוזלם – מרכז הטכנולוגיה

מי אנחנו?

 היא לא רק עוד מרכז יזמי או חממה עסקית; מטרתנו היא לבנות מערכת טכנולוגית חדשנית בירושלים שמטרתה לתת ליזמים ובני נוער גישה לקהילת יזמים דינאמית, מגוונת ותוססת. לירושלים יש את האנשים והרעיונות, את הגישה למשאבים ואת הכישורים ליצור טכנולוגיה יזמית חדשנית חזקה. אנו מנחים חדשנים ויזמים משלבי הרעיון, מחברים אותם לשווקים ולהזדמנויות השקעה. אנו עוזרים לסתום פערי ידע, מומחיות וכישורים, להשיג גישה להשקעות וממלאים נישות שוק כדי למקסם את הפוטנציאל של החידושים והחדשנים שאנו תומכים בהם.

המשימה שלנו

לספק לבני נוער פלטפורמה חדשנית חזקה וחזקה לצמיחת יזמות המשלבת עסקים, מחקר ואקדמיה, כדי להבטיח שהשילוב של השלושה יעיל יותר ויש לו השפעה גבוהה יותר על החדשנות (כישרונות, טכנולוגיה, חברות הזנק) מאשר שלושה עומדים לבד.

החזון שלנו

להפוך למנוע המוביל לחדשנות ויזמות בירושלים להעצמת בני נוער להתקדם כלכלית וחברתית.

מה אנו מציעים?

header

כישרונות מעצימים

בין אם מדובר בפעילויות החודשיות שלנו, כגון סדנאות, אירועי דוברים אורחים, או התוכניות שלנו לטווח ארוך יותר, המטרה שלנו היא לתמוך בכולם עם רעיון ולסייע בזינוק במסעות יזמים!

21.-Why-Big-Corporations-Move-Into-Coworking-Spaces

מרחבי שיתוף פעולה

המשרדים והאולמות המשותפים והמרווחים המשותפים שלנו זמינים מדי יום לכל מי שצריך מרחב רגוע, מודרני ומזמין. תהנה מהאינטרנט המהיר שלנו, קפה טרי, ושולחנות עבודה מרווחים שיעזרו לך לבצע כל עבודה. עיין בדף התמחור שלנו לפרטים נוספים!

5fa97c9ef3bc5e588c4b480e_rawpixel-733989-unsplash

רשת ושיתוף פעולה

מחפש מורה, מומחה או אפילו מייסד שותף? אנחנו יכולים לעזור! רשת המומחים המקומית והבינלאומית הנרחבת שלנו של מומחים לעסקים, טכנולוגיה, עיצוב ועוד נמצאת כאן כדי לעזור! אנחנו כאן כדי לעזור לך לקחת את העסק שלך לשלב הבא.

× Whatsapp